Co nas Wyróżnia?

Live Trading Camp to Siedmiodniowe wydarzenie, na którym profesjonalni traderzy, posiadający na swoim koncie 15-letnie doświadczenie i niezliczone sukcesy dzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami na giełdzie. To jedyna taka okazja, by przez 7 dni, dzień po dniu, rozwijać się u boku mistrzów swojego fachu.

Trading, to nowy kierunek kariery. Atrakcyjny przez ogromne możliwości zarabiania – górna granica nie istnieje. Niestety aż 90% osób obecnych na rynku traci! Dlatego stworzyliśmy cykl wyjazdów traderów. Na Live Trading Camp zobaczysz jak:

Zyski

Zwiększać zyski i minimalizować ryzyko zawieranych pozycji.

Więcej niż Trading

Panować nad emocjami, zarządzać kapitałem i dopasowywać założenia strategii do warunków, które panują na giełdzie. Innymi słowy, rozwijasz się jako trader, a to przekłada się na większe zarobki z giełdy!

Innowacyjność

Korzystać z najnowszych autorskich narzędzi, służących do przekraczania kolejnych barier zysków z rynku walut. Dowiesz się jak z nich korzystać i jak je wykorzystać na swoją korzyść.

Wspólny Trading

Sesje tradingu na żywo, gdzie z naszymi prowadzącymi możesz otwierać pozycje i razem z nimi profitować.

Skuteczność

Handlować na najbardziej skutecznych i zyskownych strategiach krok po kroku. Zobaczysz co stoi za konkretną decyzją tradera z 15-letnim doświadczeniem.

Indywidualna Strategia

Tworzyć własną strategię, opierając się o sprawdzone i przetestowane w bojach metody i schematy, które od 15 lat przynoszą nam zyski!

Ta strona jest Zabawny