Jak zwiększyć zyski
z Giełdy w 7 dni i przeżyć niesamowitą przygodę życia?

Uwaga:  Liczba miejsc ograniczona 

  zarezerwuj teraz  

Poznaj Szczegóły Wakacyjnego Obozu Tradingowego

Zgody

Czas: 7 dni

Miejsce: Turcja

Nauka: 35h warsztatów 

A gdybyś tak przez całe 7 dni mógł zajrzeć za kulisy sukcesu największych Inwestorów i Traderów na Świecie? Dołączyć do grona ludzi, którzy zarabiają na Giełdzie i tworzą wspólnie społeczność przyjaciół, wspierających się na każdym kroku…

To Twój czas, gdzie poznajesz uroki bogatej kultury, gorącego słońca i krystalicznie czystej morskiej wody… Przy tym tworzysz niezapomniane wspomnienia z ludźmi, którzy znają rynek i dobrze wiedzą, jak to jest być Traderem i co potrzeba, by wyciągać pieniądze z giełdy.

Teraz masz szansę dołączyć do Wyjazdu Traderów, gdzie wisienką na Torcie są rewolucyjne warsztaty i spotkania tradingowe, które całkowicie odmienią Twoją karierę Tradera. Cel: Więcej zysków dla Ciebie, rozwój i milion niesamowitych przeżyć…

Live Trading Camp Jubileuszowa Edycja 2024,
tylko teraz dla Ciebie najkorzystniejsze warunki

- Live Trading Camp Jubileuszowa Edycja 2024, tylko teraz dla Ciebie najkorzystniejsze warunki -

Czego możesz się spodziewać?

Sztuczna Inteligencja
na Giełdzie i Tradingu.

Pierwszy RAZ na Live Trading Camp… Sztuczna Inteligencja na Giełdzie i Tradingu. Poznasz metody i jak skutecznie wykorzystać AI w Tradingu do zwiększenia zysków i stworzenia Solidnego Biznesu.

Wyobraź sobie, że zdecydowaną większość za Ciebie robi Sztuczna Inteligencja, a Ty tylko spijasz śmietankę sukcesu.

Jak zarządzać kapitałem

Jak zarządzać kapitałem tak, żeby co najmniej nie stracić, a jednocześnie zakończyć dzień czy miesiąc ze znacznym zyskiem… Nie tylko poznasz autorski model zarządzania kapitałem, ale również dowiesz się, jakie metody stosują najwięksi inwestorzy świata m.in. Warren Buffet i George Soros.

Odkryjesz tajemnice ich wielkich pieniędzy.

Nowe, autorskie metody
handlu na giełdzie

Nowe, autorskie metody handlu na giełdzie, niedostępne dla nikogo narzędzia, które poznasz podczas Warsztatów z Tradingu. Twoje zyski i rozwój, to nasz cel, przy wakacyjnym klimacie. To wyprawa, która zwraca się jeszcze podczas wyjazdu.

Wyobraź sobie, że po 7 dniach zwiększasz swoje zyski o 57,7%... Jak bardzo chcesz już widzieć takie wyniki na swoim rachunku?

1 000 000$ dla uczestników
Live Trading Camp

Absolutny HIT tylko podczas Live Trading Camp! Mamy aż 1 000 000$ dla uczestników Live Trading Camp na inwestycje na rynkach finansowych… Każdy ma szansę wyjechać ze swoim dedykowanym kontem do Handlu

Takiego poziomu nagród dla uczestników Live Trading Camp jeszcze nie było! A gdybyś mógł otrzymać dedykowany rachunek do Tradingu i już nie musiał ryzykować swoich oszczędności?

Live Trading Sessions

Live Trading Sessions, razem na wielkiej sali odpalamy swoje platformy i zaczynamy wspólnie ogrywać rynek, otwierać pozycje i zamykać z zyskiem. Słupki zysków rosną w oczach, zupełnie jak temperatura i emocje, które odczuwamy podczas tej wyprawy.

Sesje Tradingowe na Żywo dopasowane do poziomu uczestników. Możesz dołączyć do grupy, która dopiero zaczyna, lub do tych, którzy handlują już od kilku lat i poznasz zaawansowane metody zarabiania na Giełdzie.

7 Dni w Pełnym Słońcu
i 5 Gwiazdkowym Hotelu

Najwyżej oceniany, jako miejsce pełne przeżyć i luksusu, hotel, do którego turyści wracają, by przeżyć jeszcze raz najlepsze Wakacje w Życiu. Teraz nasza Grupa Traderów wkracza do akcji, na 7 dni pełnym Zabawy i Integracji…

Oczywiście, gdy już zamkniemy laptopy i odejdziemy zarobieniu od platform handlowych.

Niesamowita kultura, miejsca, które pragną zobaczyć wszyscy, ciepłe fale krystalicznie czystej wody… Widok, wołający do Ciebie „Witaj przygodo życia!”.

Aktywna społeczność Traderów

Stań się częścią aktywnej społeczności przedsiębiorców, którzy, podobnie jak Ty, chcą się rozwijać i osiągać sukcesy w tradingu. Wymieniaj się doświadczeniami, strategiami i czerp inspiracje od osób, które osiągnęły sukces w branży.

Zrzeszona Grupa Traderów na Wakacjach, gdzie liczy się Twój relaks, zyski i rozwój osobisty.

Dzień po dniu wchodzimy na nowe poziomy inwestycji, a po południu ruszamy na Największą Przygodę w 2024 roku!

Wspólnie wznieśmy toast za Twój Sukces i osiągnięte cele, pośród ciepłych promieni słońca i fal Morza Egejskiego.

Cel Podróży?

Turcja

Bogactwo kultury i liczne miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, w tym historyczny Stambuł, park narodowy Goreme i skalne kościoły w Kapadocji oraz starożytne miasto Hierapolis-Pamukkale.
Naturalne gorące źródła i luksusowe spa, które oferują relaks i odnowę biologiczną. Szczególnie znane łaźnie tureckie, czyli hammamy.
Turecka kuchnia jest znana na całym świecie ze swoich wyśmienitych smaków i różnorodności. Od kebabów, przez mezze (przystawki), aż po słynne tureckie słodycze jak baklava, Turcja oferuje kulinarne doznania, które zadowolą każdego smakosza.
Zapierające dech krajobrazy, od piaszczystych plaż na wybrzeżu Morza Egejskiego i Śródziemnego, przez malownicze góry, aż po unikalne formacje skalne w Kapadocji.
Życie nocne tętni energią z mnóstwem klubów, barów i restauracji. Stwórz niesamowite wspomnienia, bawiąc się do białego rana i poznając prawdziwe nocne szaleństwo.