Zapisy na tegoroczny wyjazd LiveTradingCamp ZAKOŃCZYŁY SIĘ

Mamy dla CIEBIE 
coś w zamian!

Weź udział 
 w wydarzeniu 
 ONLINE! 

Zapisz się na listę zainteresowanych udziałem  ONLINE 

Podaj swoje dane, potrzebujemy ich aby móc się z Tobą skontaktować i ustalić szczegóły udziału

Data: 19 Czerwca (środa)

Czas: 19:00

Miejsce: Online

Odkryj Kulisy Sukcesu
i Dołącz ONLINE do wakacji
z Traderami 2024!

A gdybyś tak przez całe 7 dni mógł zajrzeć za kulisy sukcesu największych Inwestorów i Traderów na Świecie? Dołączyć do grona ludzi, którzy zarabiają na Giełdzie i tworzą wspólnie społeczność przyjaciół, wspierających się na każdym kroku…

To Twój czas, gdzie poznajesz uroki bogatej kultury, gorącego słońca i krystalicznie czystej morskiej wody… Przy tym tworzysz niezapomniane wspomnienia z ludźmi, którzy znają rynek i dobrze wiedzą, jak to jest być Traderem i co potrzeba, by wyciągać pieniądze z giełdy.

Teraz masz szansę dołączyć do Wyjazdu Traderów, gdzie wisienką na Torcie są rewolucyjne warsztaty i spotkania tradingowe, które całkowicie odmienią Twoją karierę Tradera. Cel: Więcej zysków dla Ciebie, rozwój i milion niesamowitych przeżyć…

Live Trading Camp Jubileuszowa Edycja 2024,
tylko teraz dla Ciebie najkorzystniejsze warunki

Na rozmowie dowiesz się:

Wszystkich szczegółów organizacyjnych: poznasz datę, udogodnieniach, które czekają na uczestników ONLINE.
Krok po kroku, co Cię czeka: Szczegółowy przewodnik po korzyściach z udziału w wydarzeniu ONLINE.
Jaką wiedzę zdobędziesz: przedstawimy Ci agendę i plan wydarzenia. 
Jak zdobyć szansę na UDZIAŁ ONLINE: Informacje, jak dołączyć do wydarzenia ONLINE. 

- Live Trading Camp Jubileuszowa Edycja 2024, tylko teraz dla Ciebie najkorzystniejsze warunki -

Czego możesz się spodziewać?

Sztuczna Inteligencja
na Giełdzie i Tradingu.

Pierwszy RAZ na Live Trading Camp… Sztuczna Inteligencja na Giełdzie i Tradingu. Poznasz metody i jak skutecznie wykorzystać AI w Tradingu do zwiększenia zysków i stworzenia Solidnego Biznesu.

Wyobraź sobie, że zdecydowaną większość za Ciebie robi Sztuczna Inteligencja, a Ty tylko spijasz śmietankę sukcesu.

Jak zarządzać kapitałem

Jak zarządzać kapitałem tak, żeby co najmniej nie stracić, a jednocześnie zakończyć dzień czy miesiąc ze znacznym zyskiem… Nie tylko poznasz autorski model zarządzania kapitałem, ale również dowiesz się, jakie metody stosują najwięksi inwestorzy świata m.in. Warren Buffet i George Soros.

Odkryjesz tajemnice ich wielkich pieniędzy.

Nowe, autorskie metody
handlu na giełdzie

Nowe, autorskie metody handlu na giełdzie, niedostępne dla nikogo narzędzia, które poznasz podczas Warsztatów z Tradingu. Twoje zyski i rozwój, to nasz cel, przy wakacyjnym klimacie. To wyprawa, która zwraca się jeszcze podczas wyjazdu.

Wyobraź sobie, że po 7 dniach zwiększasz swoje zyski o 57,7%... Jak bardzo chcesz już widzieć takie wyniki na swoim rachunku?

1 000 000$ dla uczestników
Live Trading Camp

Absolutny HIT tylko podczas Live Trading Camp! Mamy aż 1 000 000$ dla uczestników Live Trading Camp na inwestycje na rynkach finansowych… Każdy ma szansę wyjechać ze swoim dedykowanym kontem do Handlu

Takiego poziomu nagród dla uczestników Live Trading Camp jeszcze nie było! A gdybyś mógł otrzymać dedykowany rachunek do Tradingu i już nie musiał ryzykować swoich oszczędności?

Sesje handlowe na żywo

Live Trading Sessions, razem na wielkiej sali odpalamy swoje platformy i zaczynamy wspólnie ogrywać rynek, otwierać pozycje i zamykać z zyskiem. Słupki zysków rosną w oczach, zupełnie jak temperatura i emocje, które odczuwamy podczas tej wyprawy.

Sesje Tradingowe na Żywo dopasowane do poziomu uczestników. Możesz dołączyć do grupy, która dopiero zaczyna, lub do tych, którzy handlują już od kilku lat i poznasz zaawansowane metody zarabiania na Giełdzie.

Aktywna społeczność Traderów

Stań się częścią aktywnej społeczności przedsiębiorców, którzy, podobnie jak Ty, chcą się rozwijać i osiągać sukcesy w tradingu. Wymieniaj się doświadczeniami, strategiami i czerp inspiracje od osób, które osiągnęły sukces w branży.

Zrzeszona Grupa Traderów na Wakacjach, gdzie liczy się Twój relaks, zyski i rozwój osobisty.

Dzień po dniu wchodzimy na nowe poziomy inwestycji, a po południu ruszamy na Największą Przygodę w 2024 roku!

Wspólnie wznieśmy toast za Twój Sukces i osiągnięte cele, pośród ciepłych promieni słońca i fal Morza Egejskiego.