Ruszyły zapisy na największą podróż Twojego życia!

Odtwórz wideo

100% zadowolonych uczestników ostatniej edycji

95% OSÓB JUŻ SIĘ ZDECYDOWAŁO NA KOLEJNY WYJAZD... A TY?

Czym jest Live Trading Camp Holiday?

Odpowiedź kryje się na słonecznej plaży Hiszpanii… w jednym z 4 ciepłych miejsc:
Gran Canarii • Majorka • Ibiza • Fuerteventura

Systematycznie od 4 lat, organizujemy największe wydarzenie związane z tradingiem, rynkami finansowymi i inwestowaniem w Polsce. Live Trading Camp Espania to wydarzenie, które zrzesza traderów z Polski i zza granicy w społeczność osób myślących podobnie i szukających nowych rozwiązań na rynku. To tu tworzą się kontakty biznesowe i zawierane są przyjaźnie między inwestorami.

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w jego IV edycji.

Formuła naszych wyjazdów zmieniała się i dojrzewała z każdym kolejnym Campem. Dziś doszliśmy do idealnej formuły. Łączymy zdobywanie wiedzy, nowych umiejętności oraz zysków na rynkach finansowych wraz z dobrą zabawą. Wprowadziliśmy element Holiday do naszej pogoni za rozwojem własnym oraz uczestników LTC. Za dnia w oficjalnej części rozwijasz swoje umiejętności i zwiększasz zyski na giełdzie… a  w nocy bawisz się i zacieśniasz więzi z innymi uczestnikami Campa.

Tegoroczne kierunki

Hiszpania

  • Gran Canarii
  • Majorka
  • Ibiza
  • Fuerteventura

Co nas Wyróżnia?

Live Trading Camp to Siedmiodniowe wydarzenie, na którym profesjonalni traderzy, posiadający na swoim koncie 15-letnie doświadczenie i niezliczone sukcesy dzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami na giełdzie. To jedyna taka okazja, by przez 7 dni, dzień po dniu, rozwijać się u boku mistrzów swojego fachu.

Trading, to nowy kierunek kariery. Atrakcyjny przez ogromne możliwości zarabiania – górna granica nie istnieje. Niestety aż 90% osób obecnych na rynku traci! Dlatego stworzyliśmy cykl wyjazdów traderów. Na Live Trading Camp zobaczysz jak:

Zyski

Zwiększać zyski i minimalizować ryzyko zawieranych pozycji.

Więcej niż Trading

Panować nad emocjami, zarządzać kapitałem i dopasowywać założenia strategii do warunków, które panują na giełdzie. Innymi słowy, rozwijasz się jako trader, a to przekłada się na większe zarobki z giełdy!

Innowacyjność

Korzystać z najnowszych autorskich narzędzi, służących do przekraczania kolejnych barier zysków z rynku walut. Dowiesz się jak z nich korzystać i jak je wykorzystać na swoją korzyść.

Wspólny Trading

Sesje tradingu na żywo, gdzie z naszymi prowadzącymi możesz otwierać pozycje i razem z nimi profitować.

Skuteczność

Handlować na najbardziej skutecznych i zyskownych strategiach krok po kroku. Zobaczysz co stoi za konkretną decyzją tradera z 15-letnim doświadczeniem.

Indywidualna Strategia

Tworzyć własną strategię, opierając się o sprawdzone i przetestowane w bojach metody i schematy, które od 15 lat przynoszą nam zyski!

Elite Expert Club, jesteśmy społecznością, która pokazuje Ci, że można inaczej. Przełamujemy schematy, byś Ty w nich nie tkwił. Od lat prowadzimy programy edukacyjne, dzięki którym setki traderów na świecie zmieniło pracę od 8 do 16 dla kogoś, na inwestycje i budowanie lepszego poziomu życia.

Trading to nie hazard, to poukładany biznes.

Codziennie pokazujemy czym jest rynek Forex i giełda finansów. Mówimy o możliwościach jakie daje, ale też o tym, jakie ryzyko niesie inwestowanie. Z uczestnikami LTC pracujemy na wielu polach, od emocji, po kwestie psychologiczne oraz te związane ze strategiami i tradingiem. Stworzyliśmy kompleksowe i dopasowane wydarzenie, na którym dajemy z siebie 197% i z którego Ty korzystasz w 297%!

Co zyska uczestnik?

Wyobraź sobie 7 dni na słonecznej plaży. Wieczorną salsę i popołudniowe siesty.

To wszystko pomiędzy najważniejszymi spotkaniami w Twojej inwestorskiej karierze. Czas na doładowanie baterii przewidziany, czas na zabawę zagwarantowany, czas na zwiększenie zysków z giełdy konieczny!

  • 5 gwiazdkowy hotel, All Inclusive, lejący się żar z nieba, ciepłe fale hiszpańskiego morza…
  • Warsztaty, na których poznasz nowe metody i narzędzia niedostępne wcześniej i trzymane w tajemnicy. Stawiamy na Twój rozwój i zwiększenie zysków z giełdy! Jak bardzo chciałbyś być i tym razem z nami, gdybyś po 7 dniach zwiększył swoje zyski o 53,7%?
  • Live Trading Session, razem na wielkiej sali odpalimy swoje platformy i zaczniemy wspólnie ogrywać rynek, otwierać pozycje i zamykać z zyskiem. Do abordażu!
  • Zmieniamy koncept, dodajemy Holiday do Tradingu. Te 7 dni to nie tylko nauka i rozwój, ale też czas dla siebie i najbliższych! Do południa czerpiesz garściami zupełnie nowych elementów edukacyjnych. Po południu ruszamy na plażę, szaloną wycieczkę, bajeczne miasto albo grubą imprezę zakrapianą regionalną Sangrią z lodem!

Na Live Trading
Camp Hiszpania

MAXymalny rozwój

Zyskasz nieograniczoną możliwość rozwoju u boku swoich mentorów!

Autorska wiedza

Poznasz narzędzia, jakich nikt wcześniej nie widział. To tajemna wiedza, dostępna tylko dla uczestników LTC.

Otwarte karty

Dowiesz się co stoi za sukcesem Pawła, który od 15 lat zarabia i wchodzi na szczyt tradingowej piramidy!

Dożywotnie relacje

Zbudujesz trwałe relacje z ludźmi, którzy podzielają Twoje pasje i sposób myślenia o świecie. To tu spotyka się cała społeczność bratnich dusz!

WIEDZA

Kopalnia wiedzy i umiejętności. Te 7 dni to droga do profesjonalnej kariery tradera.

ZABAWA

Ponad 1 000 000 wspomnień, które razem buduje przy szampańskiej zabawie i relaksacyjnych chwilach!

RELACJE

Tworzymy więzi na lata, a razem budujemy społeczność ludzi patrzących podobnie na świat.

PIENIĄDZE

Zwiększamy skuteczność inwestycji, maksymalizujemy zyski, zarabiamy wspólnie ca$h!

PROWADZĄCY

Paweł Grądziuk

Zaczynałem gdy dostęp do informacji był bardzo ograniczony. 6 lat zajęło dojście do momentu, w którym trading stał się przyjemny. Teraz jest głównym źródłem dochodu i pozwala na budowanie nowych projektów i otwieranie kolejnych działalności.

Warsztaty to strategiczny i bardzo istotny element dla każdego, kto nie znalazł jeszcze dla siebie miejsca, nie określił sposobu działania na rynkach finansowych. Zasady są jasne i klarowne, kluczem jednak zawsze jest człowiek, jego zdolność do podejmowania decyzji a następnie konsekwencja. Minęły lata zanim Trading stał się dla Mnie rentowny. Jeśli Twoje działania Tradingowe są chaotyczne, brak im systematyki – na warsztatach z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Nie ma strategii, która zawsze jest skuteczna. Jest za to zbiór zasad, które definiują Twoją przewagę na rynku, określają moment w którym warto podejmować ryzyko lub po prostu odpuścić

100% zadowolonych uczestników ostatniej edycji

Zalecamy oglądać z dźwiękiem

Edycja 2022

Live Trading Camp Holiday 3

JAKIE WRAŻENIA MIELI UCZESTNICY TEJ EDYCJI?

Zalecamy oglądać z dźwiękiem

Edycja 2021

Live Trading Camp 2

JAK BARDZO PODOBAŁO SIĘ UCZESTNIKOM TEJ EDYCJI?

Zalecamy oglądać z dźwiękiem

Edycja 2020

Live Trading Camp 1

Nasze powtarzalne wyniki:

Zysk za rok 2022 $ 2 220 143,45

Zysk za rok 2021 $ 436 659.82

Zysk za rok 2020 $ 403 665.58