Jak zwiększyć zyski z Giełdy w 7 dni, tworząc przy tym niezapomniane wspomnienia?

To Twój czas na słonecznej plaży, przy krystalicznie czystym morzu, szumu fal i niesamowitych widoków, pożądanych przez wszystkich…

Bogactwo kultury, niesamowite widoki, krystaliczna woda, żar lejący się z nieba i wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze, a to wszystko tylko dodatek, wisienka na tradingowym torcie. Najważniejsze i rewolucyjne spotkania w Twojej inwestorskiej karierze, mające jeden cel — więcej zysków z giełdy dla Ciebie.

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona Zarezerwuj Teraz

Nowe, autorskie metody handlu na giełdzie, niedostępne dla nikogo narzędzia, które poznasz podczas Warsztatów z Tradingu. Twoje zyski i rozwój, to nasz cel, przy wakacyjnym klimacie. To wyprawa, która zwraca się już drugiego dnia. Wyobraź sobie, że po 7 dniach zwiększasz swoje zyski o 57,7%...
Ewolucja Live Trading Camp. Wakacyjny klimat i relaks, to już fundamentalny punkt wyjazdu. Dzień po dniu wchodzimy na nowe poziomy inwestycji, a po południu ruszamy na Największą Przygodę w 2024 roku! 
Live Trading Sessions, razem na wielkiej sali odpalamy swoje platformy i zaczynamy wspólnie ogrywać rynek, otwierać pozycje i zamykać z zyskiem. Słupki zysków rosną w oczach, zupełnie jak temperatura i emocje, które odczuwamy podczas tej wyprawy.
Hotel z 5 Gwiazdkami, All Inclusive, wszystko, czego dusza zapragnie i wiele więcej… Niesamowita kultura, miejsca, które pragną zobaczyć wszyscy, ciepłe fale krystalicznie czystej wody… Widok, wołający do Ciebie „Witaj przygodo życia!”.

Turcja

Bogactwo kultury i liczne miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, w tym historyczny Stambuł, park narodowy Goreme i skalne kościoły w Kapadocji oraz starożytne miasto Hierapolis-Pamukkale.
Naturalne gorące źródła i luksusowe spa, które oferują relaks i odnowę biologiczną. Szczególnie znane łaźnie tureckie, czyli hammamy.
Turecka kuchnia jest znana na całym świecie ze swoich wyśmienitych smaków i różnorodności. Od kebabów, przez mezze (przystawki), aż po słynne tureckie słodycze jak baklava, Turcja oferuje kulinarne doznania, które zadowolą każdego smakosza.
Zapierające dech krajobrazy, od piaszczystych plaż na wybrzeżu Morza Egejskiego i Śródziemnego, przez malownicze góry, aż po unikalne formacje skalne w Kapadocji.
Życie nocne tętni energią z mnóstwem klubów, barów i restauracji. Stwórz niesamowite wspomnienia, bawiąc się do białego rana i poznając prawdziwe nocne szaleństwo.